Chełm

Data: 21.07.2024

Godzina: 20:44

Imieniny:

Fotogaleria

Karta seniora

Ogólnopolska Karta Seniora dla mieszkańców województwa lubelskiego wydawana jest w siedzibie Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Lublinie przy ul. Diamentowej 2, 20-447 Lublin. Kartę można odebrać osobiście po wypełnieniu „Formularza zgłoszeniowego dla Uczestników Programu”, w pokoju nr 132, w godzinach 7.30 – 15.30 (od poniedziałku do piątku). Kartę można uzyskać również drogą korespondencyjną za pośrednictwem „poczty tradycyjnej”. W tym celu należy wydrukować „Formularz zgłoszeniowy dla Uczestników Programu”, wypełnić go i następnie przesłać na adres Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Lublinie, ul. Diamentowa 2, 20-447 Lublin. Karta zostanie bezzwłocznie odesłana wnioskującemu, za pośrednictwem poczty, na adres zamieszczony w ww. Formularzu.

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Chełmie pośredniczy w udostępnianiu formularzy zgłoszeniowych w ramach Programu “Ogólnopolska Karta Seniora”.

Formularz zgłoszeniowy dla uczestników programu “Ogólnopolska Karta Seniora” dostępny jest do pobrania na stronie MOPR oraz w siedzibie w Chełmie przy ul. Kolejowej 8.

 

Zamknij
x
Projekt i realizacja: Kwant Studio
Wizyt: 1251702
Wczytywanie