Chełm

Data: 20.07.2024

Godzina: 01:55

Imieniny:

Fotogaleria

Program Dostępność Plus

Dostępność Plus

 Z ogromną radością chcielibyśmy poinformować, iż w dniu 07 października 2021 r. Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Chełmie przystąpił do Programu Dostępność Plus Partnerstwo na rzecz dostępności.

            Partnerstwo na rzecz dostępności to zobowiązanie współpracy na rzecz realizacji założeń Programu Dostępność Plus. Zgodnie z założeniami deklaracji, będziemy kierować się ideą dostępności i równego traktowania. Wspólnie będziemy dążyć do wyrównania szans i dostępu wszystkich obywateli do otoczenia fizycznego, społecznego, kulturalnego, rekreacji, wypoczynku, sportu, opieki zdrowotnej, edukacji, pracy, transportu, informacji i środków komunikacji.

Zostaliśmy Sygnatariuszami tego wspaniałego Programu. Razem jest już 229 ambasadorów dostępności w naszym kraju.

Każda z instytucji, która jest dziś z nami, pokazuje, jak wiele twarzy może mieć troska o dostępność. Widzimy ją zarówno w działaniach społecznych, komunikacyjnych, jak i likwidacji barier architektonicznych

– powiedziała wiceminister funduszy i polityki regionalnej Małgorzata Jarosińska-Jedynak.

Jeszcze raz dziękujemy za to, że mieliśmy możliwość dołączyć do tak zacnego grona, dążąc tym samym do poprawy dostępności jak również zwiększenia świadomości w naszym społeczeństwie.

Zamknij
x
Projekt i realizacja: Kwant Studio
Wizyt: 1250656
Wczytywanie