Chełm

Data: 25.04.2024

Godzina: 04:20

Imieniny:

Fotogaleria

Pracownicy socjalni – rejonizacja

WYDZIAŁ POMOCY ŚRODOWISKOWEJ

Rejon

Pracownicy socjalni

Telefon

wew.

Nr pokoju

Wykaz ulic

1.

mgr Agnieszka Wawryniuk

starszy specjalista pracy socjalnej

225

26

Bohaterów, Bydgoska, Czackiego, Fryderyka Chopina, Graniczna, Jasna, Katedralna, Lwowska, Lubelska od początkowych nr do nr 77 i 79, Plac Łuczkowskiego, Mechaniczna,Mickiewicza, Partyzantów, Podwalna,  Rybna, Reymonta, Siedlecka, Strażacka, Stephensona, Wiejska, Zamojska, Żwirki i Wigury, Kopernika,

2.

mgr Elżbieta Rząd

starszy pracownik socjalny

225

26

Astrowa, Azaliowa, Andersa, Armii Krajowej, Bratkowa, Brzozowskiego, Brzozowa, Broniewskiego, Browarna, Chełmońskiego,Czernickiego, Działkowa, Fredry, Farbiszewskiej, Fiołkowa, Glogera, Hempla, Irysowa, Jaśminowa, Jaraczewskiej, Jordana,  Janowskiego, Konwaliowa, Kasztanowa, Kochanowskiego, Krańcowa, Kossaka, Krasickiego, Kaflarska, Kraszewskiego, Kąpieliskowa, Krótka, Krokusowa, Kunickiego,  Kołątaja, Kwiatowa, Lubelska od nr 78 do nr 109 (bez nr 79 i 108), Legionów Polskich,   Lipowa, Łączna, Malowane, Medyńskiej, Mimozy, gen. Maczka, Makowa, Malinowa Narcyzowa,  Nadtorowa,  Nadrzeczna, Ogrodowa, Podgórze, Piaskowa, Piramowicza, Polna,  Rzewuskiego, Różana, Szarotki, Szymborskiej, Storczykowa, Szarych Szeregów, Sybiraków,  Synów Pułku, Skłodowskiej, Tulipanowa, Tuwima, Ułanów, Włodawska, Witosa, Wiśniowa, Wrzosowa, Zawadówka, Zapolskiej, Zachodnia,  Zakątek, Żeglarska

3.

Iwona Gracz

specjalista pracy socjalnej

225

26

Asnyka, Bednarska,  gen. Bohusz-Szyszko, gen. Bora-Komorowskiego, Chłodna, Janówka, Kowalska, Koszarowa, Lubelska od nr 108 do 210 (bez nr 109), Majdan, Młynarska, Metalowa, Metalowa, Niska, Piwna, Piekarska,  Północna, Rusałki, Sztembis, Rodziewiczówny, Trubakowska, Źródlana, Pszenna,

4.

mgr Anna Stachniuk

starszy pracownik socjalny

218

29

Bema, Baczyńskiego, Brzechwy, ks. Berezeckiego, Braci, Czarnieckiego, Dąbrowskiego,  E. Plater, Gierymskich, Grottgera, Jaworskiego, Jedność, Kredowa, Lotnicza, 11 Listopada, Langiewicza, Mościckiego, Paderewskiego, Południowa, Pogodna, Przemysłowa, Podborcze, Rejtana, Sikorskiego, ks. Skorupki, Słoneczna,  Sowińskiego, Sucharskiego, Tęczowa, Tuzinek, Traugutta,  Wybickiego, Karłowicza, Szymanowskiego, Wirskiego,

5.

mgr Marta Kobiałka

specjalista pracy socjalnej

224

27

Boczna, Czarnieckiego, Konopnickiej, Korczaka, Młodowskiej, Obłońska, Orlicz-Dreszera, Orzeszkowej, Pilarskiego, Połaniecka (numery parzyste)  Reformacka, Staszica, Targowa, Waśniewskiego, Wolności, Zielna, Zacisze, al. 3 Maja, Bazylany, A. Czartoryskiego, Małachowskiego, Potockich, Wiercieńskiego,

6.

mgr Malwina Kędzierawska

starszy pracownik socjalny

225

26

al. Żołnierzy I AWP, Droga Męczenników, Grota-Roweckiego, Kurpińskiego, Lutosławskiego, Ks. Mrozka, Nowy Świat, Nowowiejskiego, Poległych,  Powstańców Warszawy, Połaniecka (strona nieparzysta), Słoneczna  

7.

Monika Waliłko
starszy specjalista pracy socjalnej

225

26

Stowarzyszenie MONAR-MARKOT, Towarzystwo im. Brata
Alberta, osoby bezdomne oraz pozostałe ośrodki
wsparcia tj. Środowiskowy Dom Samopomocy

8.

Monika Benginow-Kociuba

starszy pracownik socjalny

218

29

Czerwonego , Krzyża, Kolejowa,  Krzywa, Pl. Kościuszki, Kińczyka, Św. Mikołaja, Pijarska, Starościńska, Spółdzielcza,  Sienkiewicza,  Szkolna, Uściługska, Warzywna, Wieniawskiego, Sadowa,

9.

Monika Jezierska
starszy specjalista pracy socjalnej

218

29

Budowlana, Białowieska, Bociania,  Bogdanowicza, Bursztynowa,  Ceramiczna, Diamentowa, Głowackiego, Judyma, Krucza, Kaszubska, Krajobrazowa,  Kujawska, Miernicza, Miła, Mazurska, Mazowiecka, Orlińskiej, Poleska, Poprzeczna, Przejazdowa, Pomorska,  Pocztowa, Rejowiecka, Szpitalna, Szafirowa, Szymczakowskiego, Wierzbowa, Wielkopolska, Wincentego, Wodna,  Wojsławicka, Wygon, Żabia, Żołnierska

10.

mgr Monika Niezbecka

starszy pracownik socjalny

225

26

I Pułku Szwoleżerów, Kosynierów Antonin, Ambroziewicza, Batorego, Brzóski, Botaniczna,  Babinicza,  Cementowa, Chomentowskiego, Cisowa, Dembowskiego, Płk. Dąbka, Eliaszczuka,  Górnicza,   Górna, Grunwaldzka, Hołyszowej, Hrubieszowska,  Jagiellońska, Jałowcowa, Jańczykowskiego, J.Kazimierza, Jaworowa,  Jesienna, Jodłowa, Kilińskiego, Kornasa, Kamieńskiego, Leśna, Letnia, Litewska, Łowiecka, Muzyki,  Matejki, Modrzewiowa, Myśliwska, Niecała,  Ogrodnicza, Piastowska, Piękna, Prusa, Pszczela,  Pierackiej, Parkowa, Racławicka, Rolnicza, Reja, Skibińskiego, Szpotańskiego, Sportowa, Sosnowa, Spacerowa, Słowackiego,  Szczęśliwa, Sonnego, Śląska, Twardzika,  Urocza, Wiosenna, Wolwinów, Wyszyńskiego, gen. Zajączka, Zimowa, Żeromskiego

11.

Edyta Przebierowska

pracownik socjalny

224

27

ks. Piotra Skargi,  Pl. Niepodległości, Narutowicza,Wileńska, Wołyńska, al. Przyjaźni, Biała, Bieławin, Chemiczna, Hutnicza, Fabryczna,   Okszowska,  Okszówek,Kalinowa, Rampa Brzeska, Stolarska, Szklana, Towarowa, Wschodnia,

12.

mgr Magdalena Kozak

zasiłki stałe

starszy pracownik socjalny

223

32

al. 3 Maja, Andersa, al. Żołnierzy I AWP, Botaniczna, Brzóski, Batorego, Bazylany, Czackiego, Cisowa, Dąbrowskiego, Dembowskiego, Grota Roweckiego, Górnicza, Grunwaldzka, Hrubieszowska,  Jaworskiego, Jodłowa, Janczykowskiego, Jagielońska, Kamieńskiego, Kilińskiego, Kosynierów, Karłowicza, Litewska,  Lwowska,  Letnia, Legionów Polskich, Łowiecka, Małachowskiego, Matejki, Modrzewiowa, Mościckiego, gen. Maczka, Mechaniczna, Metalowa,  Nowy Świat, Niecała, Ogrodnicza, Paderewskiego, Podborcze, Poległych, Polna Połaniecka, Poggórze, Powstańców W-wy, Prusa, Partyzantów,  E. Plater, Pszczela,  Racławicka, Rolnicza, Reja, Reytana, Reymonta, Sikorskiego,  Sowińskiego, Stephensona,  Sportowa, Szpotańskiego, Szarych Szeregów, Szymanowskiego, Traugutta, Wojsławicka, Wolności,  Wolwinów, Wiercińskiego, Wirskiego,  Wyszyńskiego, Zachodnia, Żeromskiego, Żwirki i Wigury

13.

mgr Karolina Gerke-Czechowska

zasiłki stałe

starszy specjalista pracy socjalnej

223

32

I Pułku Szwoleżerów,  Ambroziewicza, Babinicza, Biała, Boczna, Budowlana, Cementowa, Ceramiczna, Chemiczna, Czerwonego Krzyża,  Czarnieckiego,  Chomentowskiego, płk. Dąbka, Fabryczna, Farbiszewskaiej,  Grottgera, Hutnicza, Hołyszowej, Jedność, Judyma,  Kopernika, Kolejowa, Korczaka, Kińczyka, Kalinowa, Korczaka, Kossaka, Konopnickiej, Kochanowskiego, Kołątaja, Narutowicza,  Okszowska, Obłońska,  Orzeszkowej, Podwalna, Pierackiej, Piaskowa, Piłsudskiego, Pogodna, Przejazdowa, Rejowiecka, Rampa Brzeska, Śląska, Sonnego, Spółdzielcza, Stolarska, Staszica, Storczykowa, Szklana, Szpitalna, Szarotki, Sienkiewicza, Schronisko im. Brata Alberta, Towarowa, Tuwima,  Wschodnia, Wierzbowa, Wygon,  gen. Zajączka,  Zielna

14.

mgr Agata Jaworska

zasiłki stałe

pracownik socjalny

223

32

11 Listopada, Armii Krajowej, Bydgoska, Bednarska, Browarna, Brzozowa, Chłodna, Dreszera,  Graniczna, Jordana, J. Kazimierza, Kredowa, Kąpieliskowa,  Katedralna, Koszarowa,  Krzywa, Krótka,  Kowalska,  Lubelska , Lipowa,   Łączna, Malinowa, Młodowskiej, Młynarska, Niska, Nadrzeczna, Nadtorowa,  Piekarska, Pilarskiego, Przemysłowa, Pocztowa,  Plac Łuczkowskiego, Piotra Skargi, Reformacka, Szkolna, Słowackiego, Siedlecka,  Św. Mikołaja, Trubakowska, Targowa,  Uściługska, Wołyńska,  Wiejska, Wisniowa, Waśniewskiego,  Zacisze, Zakątek, Źródlana, Żeglarska

 

Zamknij
x
Projekt i realizacja: Kwant Studio
Wizyt: 1195708
Wczytywanie