Chełm

Data: 21.07.2024

Godzina: 21:33

Imieniny:

Fotogaleria

PPS Pracownicy socjalni – rejonizacja

Podział na rejony

w Zespole Pogłębionej Pracy Socjalnej

I rejon:Pani Renata Cichosz- starszy specjalista pracy socjalnej – pok. 28 

Budowlana, Białowieska, Judyma, Brzozowskiego, Farbiszewskej, Fiołkowa, Glogera, Hempla, Irysowa, Jaśminowa, Jarczewskiej, Janowskiego, Konwaliowa, Kochanowskiego, Krańcowa, Krokusowa, Kunickiego, Kaflarska, Kołłątaja, Malowana, Miłosza, Makowa, Narcyzowa, Podgórze, Rzewuskiego, Różana, Szarotki, Storczykowa, Tulipanowa, Włodawska, Witosa, Wrzosowa, Zawadówka,Broniewskiego, Chełmońskiego, Działkowa, Fredry, Kossaka, Krasickiego, Kraszewskiego, Krucza, Miernicza, Miła, Przejazdowa, Wierzbowa, Żabia, Żołnierska, Bursztynowa, Bociania, Diamentowa, Szafirowa, Wodna, Odorkiewicza, Skorupy, Piekarska, Rejowiecka, Ceramiczna, Poleska, Szpitalna, Wilkopolska, Bursztynowa, Szmaragdowa, Szymborska.

 

II rejon: Pani Agnieszka Głowacka- starszy pracownik socjalny- pok. 28 

Biała, Bieławin, Boczna,Chemiczna, Hutnicza, Kalinowa, Okszowska, Okszówek, Rampa Brzeska, Sadowa, Stolarska, Towarowa, Wschodnia, Al. Piłsudskiego, Czerwonego Krzyża, Staszica, Jedność, Kolejowa, Kińczyka, Wołyńska, Fabryczna, Cementowa, Chomentowskiego, Płk. Dąbka, Górnicza, Hołyszowej, Pierackiego, Sucharskiego, Gen. Zajączka, Sonnego, Krzywa, Narutowicz, Sienkiewicza, Mickiewicza, Św. Mikołaja, Szkolna, Sadowa, Szklana, Pijarska,PL. Kościuszki, Uściługska, Czarnieckiego, Konopnickiej, Kopernika, Korczaka, Młodowskiej, Obłońska, P. Skargi, Fabryczna, Wileńska, Zielona.

 

III rejon: Pan Rafał Dzieńkowski- pracownik spocjalny- pok. 28 

Kredowa, Przemysłowa,  Bydgoska, Wileńska,  Plac Niepodległości, Brzóski, Muzyki, Wiejska, Graniczna, Katedralna, Stephensona, Czackiego, Reymonta, F. Chopina, Antonin, Batorego, Dembowskiego, Eliaszczuka, Jegiellońska, Kamieńskiego, Reja, Skibińskiego, Szpotańskiego, Sportowa, Twardzika, Botaniczna, Cisowa, Grunwaldzka, Jałowcowa, Jańczykowskiego, Jesienna, Jodłowa, Kilińskiego, Kornasa, Leśna, Letnia, Litewska, Łowiecka, Matejki, Babinicza, Modrzewiowa, Myśliwska, Niecała, Ogrodnicza, Zimowa, Piastowska, Piękna, Prusa, Pszczela, Racławicka, Sosnowa, Spacerowa, Szczęśliwa, Urocza, Wiosenna, Wolwinów, Wyszyńskiego, Żeromskiego, Ambroziewicza, Baczyńskiego, Lotnicza,           Paderewskiego, Sowińskiego, Traugutta, Mościckiego, Bema, Braci Gierymskich, J. Słowackiego, Śląska, Brzechwy, I Pułku Szwoleżerów, Pogodna, Dąbrowskiego, Grottgera, Hrubieszowska, Jaworskiego, J. Kazimierza, Lotnicza, Langiewicza, Paderewskiego, Podborcze, E. Plater, Parkowa, Rejtana, Sikorskiego, Skorupki,  Niska, Górna, Żwirki i Wigury, Starościńska, Spółdzielcza, Rolnicza, 11 Listopada.

 

IV rejon:Pani Iwona Rosińska – starszy pracownik socjalny- pok. 31

Krótka, Lubelska do 107 i do 102, Łączna, Pl. Łuczkowskiego, Rybna, Strażacka, Zakątek,  Pocztowa, Partyzantów, Zamojska, Mechaniczna, Siedlecka,Bohaterów, Boczna, Orlicz- Dreszera, Pilarskiego, Reformacka, Targowa, Waśniewskiego, Zacisze.,Schronisko im. Św. Brata Alberta., Przestrzeń publiczna – bezdomni.

 

V rejon: Pani Ewelina Starzyniec – pracownik socjalny- pok. 31   

Brzozowa, Browarna,Kąpieliskowa, Nadtorowa,  Wiśniowa, Żeglarska, Kwiatowa, Lipowa,, Malinowa, Ogrodowa do DDP, Piramowicza, Lubelska od 106 i od 109, Młynarska, Niska, Trubakowska,  Źródlana, Piwna, Jordana, Kasztanowa, Schronisko MONAR MARKOT, Chłodna, Bednarska, Północna,  Zachodnia, Szarych Szeregów, gen. Andersa, Legionów  Polskich, Synów Pułku, Koszarowa, Północna.

VI rejon: Pani Katarzyna Szymańska – pracownik socjalny- pok.31

Grota-Roweckiego, Połaniecka, Bazylany, Wojsławicka, Księcia Adama    Czartoryskiego, Armii Krajowej, Droga Męczenników, Al. Żołnierzy I AWP, ks. Mrozka, Krupińskiego, Nowy Świat, Powstańców Warszawy, Karłowicza, Szymanowskiego, Wieniawskiego, Lutosławskiego, Wirskiego, Ogrodowa od DDP, Wolności, Poległych, Polna, Lwowska, Majdan, Metalowa, Pszenna, Rusałki, Asnyka, B. Chrobrego, Mieszka I, Św. Królowej Jadwigi, Kazimierza Wielkiego, Dąbrówki, Żółkiewskiego, Jana III Sobieskiego, Szpakowa, Skowronkowa, Łabędzia, Żurawia, M. Radziwiczówny, Barbary Sztemibis, gen. Bochusz-Szyszko, gen. Bora-Komorowskiego.

 

Procedura “Niebieska Karta” : Marta Kobiałka specjalista pracy socjalnej, Renata Tulikowska – starszy specjalista pracy socjalnej ul. Kolejowa 8, 22-100 Chełm

Rejon obejmuje całe miasto Chełm

Zamknij
x
Projekt i realizacja: Kwant Studio
Wizyt: 1251789
Wczytywanie