Chełm

Data: 17.06.2024

Godzina: 18:41

Imieniny:

FotogaleriaOpublikowano: 6 czerwca 2024, Redaktorka

Biesiada dla Seniorów pt.:”Na ludową nutę z wiankiem w tle”

W dniu dzisiejszym z inicjatywy Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Chełmie we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji  odbędzie się coroczna Biesiada dla Seniorów z terenu naszego miasta pt.:”Na ludową nutę z wiankiem w tle”. Miejscem spotkania jest niedawno otwarta kawiarenka „Senior Cafe” przy ul. Przechodniej i Lubelskiej, która jest miejscem przeznaczonym na spotkania właśnie dla Seniorów. Wydarzenie odbędzie się na świeżym powietrzu przy akompaniamencie zespołu muzycznego. Nagrodzone zostaną osoby, które zaprezentują najlepszy, najciekawszy strój ludowy oraz  wianek wykonany własnoręcznie w ciekawej technice artystycznej. Ponadto zaplanowaliśmy poczęstunek oraz  konkursy z nagrodami.  Gwarantujemy dobrą zabawę, tańce na świeżym powietrzu, miłą, przyjazną atmosferę. Mamy nadzieję, że jak co roku Seniorzy licznie będą uczestniczyć w wydarzeniu, które jest w pełni dedykowane dla nich, organizowane z myślą o nich oraz szeroko pojętą integracją społeczną i uczestnictwie w życiu  społeczności lokalnej naszego miasta.

Zamknij
x
Projekt i realizacja: Kwant Studio
Wizyt: 1228293
Wczytywanie