Chełm

Data: 28.05.2024

Godzina: 04:13

Imieniny:

FotogaleriaOpublikowano: 14 maja 2024, Redaktorka

Dołącz do jasnej strony mocy, bądź przeciwko przemocy

W dniu 14.05.2024 r. Ośrodek Interwencji Kryzysowej działający w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie organizował festyn pod tytułem ,,Dołącz do jasnej strony mocy, bądź przeciwko przemocy.”
Wydarzenie odbyło się w ramach działań profilaktycznych OIK, które mają na celu zapobieganie przemocy wśród dzieci i młodzieży oraz uwrażliwienie świadomości społecznej na problem agresji i przemocy wśród mieszkańców Chełma. Rozgrywki sportowe uświadomiły dzieciom jak ważna jest współpraca, wzmocniły zachowania empatyczne wobec rówieśników i kształtowały pozytywne postawy.
Podczas dzisiejszego wydarzenia odbyła się gra terenowa pod tytułem ,,Na tropie supermocy przeciwko przemocy.” Uczestnicy wzięli udział w rozgrywkach drużynowych tj. skoki w workach, przeciąganie liny i  biegi sztafetowe. Podczas wspólnej zabawy nie zabrakło również słodkiego poczęstunku i upominków dla najmłodszych uczestników.
Serdecznie dziękujemy Dyrekcji Chełmskiego Centrum Pomocy Dziecku i Rodzinie, Dyrekcji Domu Małego Dziecka oraz wychowankom za wspólną zabawę
Zamknij
x
Projekt i realizacja: Kwant Studio
Wizyt: 1215354
Wczytywanie