Chełm

Data: 22.04.2024

Godzina: 18:07

Imieniny:

FotogaleriaOpublikowano: 18 marca 2024, Beata

Zaproszenie na konferencje “Programy i działania PFRON w 2024 roku” dla osób z niepełnosprawnością (CIDON)

Oddział Lubelski Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, zaprasza do wzięcia udziału w organizowanej w ramach budowania sieci współpracy konferencji na temat programów i działań PFRON na rzecz osób z niepełnosprawnościami.

Konferencja organizowana przez Centrum informacyjno-doradcze dla osób z niepełnosprawnością (CIDON) działające przy Oddziale Lubelskim PFRON
odbędzie się 19 marca 2024 roku w godzinach od 10.00 do 13.00 w Chełmie w sali Chełmskiej Biblioteki Publicznej, ul. Partyzantów 40

  • Konferencję dedykujemy pracownikom służby zdrowia, w szczególności lekarzom POZ, pielęgniarkom środowiskowym, specjalistom laryngologii oraz innym służbom medycznym związanym z zaburzeniami słuchu.
  • Zapraszamy również pracowników pomocy społecznej, asystentów rodziny, pracowników socjalnych, którzy na co dzień współpracują z osobami z niepełnosprawnościami.
  • Zapraszamy pracowników Powiatowych Centrów Pomocy Rodzinie, pracowników Zespołów ds. Orzekania o Niepełnosprawności i innych zainteresowanych programami PFRON.

Program konferencji_19.03.2024_Chełm

 

zaproszenie na konferencję

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zamknij
x
Projekt i realizacja: Kwant Studio
Wizyt: 1193139
Wczytywanie