Chełm

Data: 23.04.2024

Godzina: 04:01

Imieniny:

FotogaleriaOpublikowano: 13 marca 2024, Beata

Seminarium Naukowe – „Innowacyjne praktyki pracy socjalnej w Ukrainie i w Polsce”

W dniu 7 marca 2024 r. Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Chełmie na zaproszenie Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Chełmie wziął udział w Seminarium Naukowo-Praktycznego

pt. „Innowacyjne praktyki pracy socjalnej w Ukrainie i w Polsce”. Wydarzenie zrealizowane w formie hybrydowej było doskonałą okazją do spotkania z wykładowcami i studentami Niżyńskiego Państwowego Uniwersytetu im. Mikołaja Gogola (Ukraina), Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Chełmie (Polska) oraz członkami Pedagogicznego Koła Naukowego Uczelni jak również z przedstawicielami ukraińskiego systemu pomocy społecznej, lokowanego w systemie krajowym bliźniaczo do tutejszego MOPR tj. Niżyńskiego Terytorialnego Centrum Usług Socjalnych.

Dziękujemy za owocne spotkanie, dyskusję oraz odwiedziny docent Katedry Pedagogiki Społecznej i Pracy Socjalnej Niżyńskiego Państwowego Uniwersytetuim. Mikołaja Gogola (Ukraina), kierownik Centrum badań socjopedagogicznych Pani Swietłany Borysiuk oraz adiunkt Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Chełmie Pani Haliny Bejger.

Do zobaczenia wkrótce!

zdjęcie uczestników spotkania

Zamknij
x
Projekt i realizacja: Kwant Studio
Wizyt: 1193654
Wczytywanie