Chełm

Data: 25.04.2024

Godzina: 03:04

Imieniny:

FotogaleriaOpublikowano: 16 lutego 2024, Beata

Walentynkowo – Tłusty Czwartek w Mieszkaniach Treningowych i Wspomaganych oraz Dziennym Domu Senior +

Karnawał to czas szampańskiej zabawy, hucznych imprez i maskarad. W dniu 8 lutego 2024 roku  odbył się karnawałowy bal ostatkowy. W zabawie tanecznej udział wzięli mieszkańcy Mieszkań Treningowych i Wspomaganych.   Ten dzień to doskonała okazja do wspólnych rozmów i niezwykłej integracji . Wspólna zabawa przynosi wiele pozytywnych emocji.
Jednym słowem – Jak karnawał, to zabawa na całego!

Z okazji tłustego czwartku na stołach Dziennego Domu Senior + królowały nie tylko pączki i faworki,  ale także Walentynki! W dniu 13 lutego 2024 roku w budynku DDS+ odbyło się spotkanie kawiarenki Platino Cafe, podczas którego seniorzy świętowali Tłusty Czwartek i Walentynki. Punktem przewodnim spotkania były warsztaty kulinarne, podczas których uczestnicy smażyli pączki i faworki. Na szczególną uwagę zasługują pączki wykonane według autorskiego przepisu jednej
z naszych uczestniczek Pani Czesławy. Podczas warsztatów odbyły się również śpiewy i tańce w rytm muzyki z harmonijki ustnej. W tłusty czwartek wszyscy objadali się pysznymi słodkościami, więc i nas to nie ominęło ! Było Wyjątkowo smakowicie i Walentynowo !

Do zobaczenia na kolejnym spotkaniu kawiarenki Platino Cafe!

 

 

 

 

Zamknij
x
Projekt i realizacja: Kwant Studio
Wizyt: 1195574
Wczytywanie