Chełm

Data: 22.04.2024

Godzina: 18:11

Imieniny:

FotogaleriaOpublikowano: 19 grudnia 2023, Redaktorka

Rodzina – masz to we krwi! Akcja promująca rodzicielstwo zastępcze z akcją krwiodawstwa

Już jutro – 20 grudnia, dzięki uprzejmości Galerii Chełm oraz współpracy z Oddziałem Klubu HDK Legion Chełmski oraz Polskim Czerwonym Krzyżem Oddział w Chełmie będziemy promować ideę rodzicielstwa zastępczego, łącząc ją z akcją krwiodawstwa.
MOPR jest organizatorem rodzinnej pieczy zastępczej oraz realizatorem zadań wspierania rodziny w Mieście Chełm oraz realizator zadań z zakresu wspierania rodziny podejmuje kolejną inicjatywę.
Więzy rodzinne to krew. Można podzielić się krwią i uratować komuś życie i podobnie można podzielić się miłością, przyjąć do rodziny ratując życie dziecku. Taka myśl przyświecała nam, gdy narodził się pomysł wspólnych działań.
Zaczynamy rejestrację Dawców już od 9.00 a kończymy o 13.00
Akcja skierowana jest do wszystkich mieszkańców miasta Chełm, funkcjonariuszy wszystkich służb mundurowych, uczniów a także mieszkańców pobliskich miejscowości!!!
Tego dnia krwiobus zaparkuje w centralnym miejscu parkingu przed środkowymi wejściami do Galerii Chełm.
Nasze wspólne stoisko znajdziecie dokładnie w samym centrum Galerii przed sklepem Martes gdzie rozdamy wszystkim Dawcom gadżety w podziękowaniu za donację!!! Na miejscu będzie możliwe uzyskanie informacji o możliwości i procedurach zostania rodzicem zastępczym oraz materiałów informacyjnych.
Podczas akcji każdy krwiodawca będzie mógł oddać życiodajny płyn jakim jest oczywiście KREW.
W ramach akcji na każdego krwiodawcę po donacji czekać będzie słodki poczęstunek ufundowany przez naszego sponsora FloraDeco Panią Dominikę Woźniak-Charczuk oraz współorganizatorów. Tego dnia pierwszych 15 Dawców otrzyma unikalny Kubek Legionu oraz kalendarz na 2024 r.
plakat promujący akcje
Zamknij
x
Projekt i realizacja: Kwant Studio
Wizyt: 1193150
Wczytywanie