Chełm

Data: 22.04.2024

Godzina: 18:55

Imieniny:

FotogaleriaOpublikowano: 23 listopada 2023, Redaktorka

Wojewódzkie obchody Dnia Pracownika Socjalnego

Pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Chełmie zostali wyróżnieni podczas obchodów Wojewódzkiego Dnia Pracownika Socjalnego.
Za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej został wręczony Dyplom Uznania Wojewody Lubelskiego dla Pani Anny Szalast Dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Chełmie. Dyplom został przyznany za całokształt działań realizowanych na polu szeroko rozumianej pomocy społecznej, wdrażanie nowatorskich rozwiązań w zakresie rozwoju usług społecznych oraz zaangażowanie w rozbudowę systemu wsparcia społecznego dla mieszkańców Chełma, a także za skuteczność i profesjonalizm w podejmowanych działaniach oraz gotowość do współpracy z różnymi podmiotami na rzecz rozwoju społeczności lokalnej, z życzeniami sukcesów i wszelkie pomyślności. W kategorii indywidualnej dyplom za wieloletnią służbę otrzymała Pani Dorota Lipczuk, a w kategorii zespołowej Zespół Pieczy Zastępczej.
W uroczystych obchodach udział wzięli m.in. wojewoda lubelski Lech Sprawka, prezes PFRON Krzysztof Michałkiewicz i wicewojewodowie Robert Gmitruczuk i Bolesław Gzik.
Obchody miały szczególny charakter. W sierpniu br. upłynęła 100. rocznica uchwalenia przez Sejm II RP pierwszej ustawy o opiece społecznej.
Dziękujemy za tak ważne dla Nas wyróżnienie.

Zamknij
x
Projekt i realizacja: Kwant Studio
Wizyt: 1193249
Wczytywanie