Chełm

Data: 22.04.2024

Godzina: 18:13

Imieniny:

FotogaleriaOpublikowano: 17 sierpnia 2023, Redaktorka

Zaproszenie do udziału w przeglądzie pt.: „Złote głosy”.

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie zaprasza Seniorów z terenu Miasta Chełm do udziału w przeglądzie twórczości grup formalnych
i nieformalnych zrzeszających Seniorów z terenu miasta Chełm podczas I Senioriady Chełmskiej pod Patronatem Prezydenta Miasta Chełm pt.: „Złote głosy”.

Organizatorem przeglądu jest Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Chełmie, Chełmska Rada Seniorów.

Przegląd będzie polegał na zaprezentowaniu piosenki lub wiersza o dowolnej tematyce w wykonaniu zespołowym lub indywidualnie.

Celem konkursu jest:

  • wspieranie aktywności artystycznej seniorów
  • popularyzacja aktywnego stylu życia
  • prezentacja własnych możliwości
  • wzmacnianie integracji społecznej

Udział w przeglądzie należy zgłaszać do siedziby Dziennego Domu Senior + przy ul. Ogrodowej 36 do dnia 04.09.2023 r. Poszczególne grupy formalne i nieformalne zrzeszające Seniorów oraz Seniorzy indywidualni mogą zgłosić jeden utwór solo lub zespołowo. Występy wokalne będą się odbywały podczas I Senioriady Chełmskiej w dniu 27.09.2023 r.
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału. Państwa występy uświetnią I Senioriadę Chełmską.

Uczestnik przesyłając zgłoszenie na konkurs wyraża zgodę na przetwarzanie przez Organizatora danych osobowych na potrzeby Konkursu zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku, w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO),
w przypadkach wymagających udzielenia zgody na przetwarzanie danych MOPR w Chełmie będzie występował do uczestników na udzielenie zgody na przetwarzanie ich danych osobowych, które będą wynikać z przepisów prawnych.

Zaproszenie do udziału w przeglądzie.pdf 320kb

Zdjęcie przedstawia plakat zaproszenia na konkur wokalny

Zamknij
x
Projekt i realizacja: Kwant Studio
Wizyt: 1193155
Wczytywanie