Chełm

Data: 21.07.2024

Godzina: 22:08

Imieniny:

FotogaleriaOpublikowano: 17 sierpnia 2023, Redaktorka

Zaproszenie do udziału w konkursie pt. „Marynujemy”

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie zaprasza Seniorów z terenu Miasta Chełm do udziału w konkursie , który odbędzie się podczas
I Senioriady Chełmskiej pod Patronatem Prezydenta Miasta Chełm.

Organizatorem przeglądu jest Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Chełmie, Chełmska Rada Seniorów.

Konkurs będzie polegał na wykonaniu marynaty z ogórków zgodnie z tradycyjnymi recepturami lub eksperymentując nowymi smakami.

Celem konkursu jest:

  • aktywizacja osób starszych z terenu miasta Chełm
  • kultywowanie tradycji kulinarnej
  • prezentacja własnych możliwości
  • wspieranie form aktywizacji seniorów
  • wzmacnianie integracji społecznej

Przetwory należy dostarczać do siedziby Dziennego Domu Senior + przy ul. Ogrodowej 36 do dnia 04.09.2023 r. wraz z opisem identyfikującym wytwórcę. Poszczególne grupy formalne i nieformalne zrzeszające Seniorów oraz Seniorzy indywidualni mogą zgłosić 2 produkty, które będą degustowane podczas I Senioriady Chełmskiej w dniu 27.09.2023 r.
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału.
Uczestnik przesyłając zgłoszenie na konkurs wyraża zgodę na przetwarzanie przez Organizatora danych osobowych na potrzeby Konkursu zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku, w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO),
w przypadkach wymagających udzielenia zgody na przetwarzanie danych MOPR w Chełmie będzie występował do uczestników na udzielenie zgody na przetwarzanie ich danych osobowych, które będą wynikać z przepisów prawnych.

Zaproszenie do udziału w konkursie.pdf 236kb

Zdjęcie przedstawia plakat zaproszenia na konkurs marynowania

Zamknij
x
Projekt i realizacja: Kwant Studio
Wizyt: 1251848
Wczytywanie