Chełm

Data: 23.04.2024

Godzina: 04:09

Imieniny:

FotogaleriaOpublikowano: 20 września 2022, Redakcja

Wojewódzki Dzień Rodziny

Dnia 7 września chełmskie rodziny zastępcze, seniorzy Dziennego Domu Senior+ wraz z kadrą merytoryczną Domu oraz przedstawiciele Zespołu Pieczy Zastępczej na co dzień pomagający wypełniać zadania rodzica zastępczego tym, którzy tworzą domy pełne miłości dla dzieci w towarzystwie dyrekcji MOPR mieli zaszczyt i przyjemność uczestniczyć w uroczystości Wojewódzkiego Dnia Rodziny, zorganizowanej przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Lublinie.
Na uroczystości uhonorowano rodziny zastępcze dyplomami uznania, a wśród nich znalazła się nasza wieloletnia rodzina zastępcza Państwo Dorota i Krzysztof Lipczukowie. Gratulujemy i jesteśmy dumni!
Dzień rodziny połączono z uroczystością uhonorowania laureatów konkursu “Aktywny Senior” i “Gmina przyjazna Seniorom”.
Z dumą i radością mogliśmy towarzyszyć Sekretarzowi Miasta Chełm Pani Renacie Ciepłowicz w odebraniu głównej nagrody w kategorii gminy przyjaznej seniorom powyżej 35 tys. mieszkańców.
Za wsparcie i aktywny udział w kreowaniu lokalnej polityki senioralnej oraz propagowanie idei rodzicielstwa zastępczego szczególne podziękowania kierujemy do Poseł na Sejm RP Pani Anna Dąbrowska-Banaszek.

Zamknij
x
Projekt i realizacja: Kwant Studio
Wizyt: 1193665
Wczytywanie