Chełm

Data: 23.04.2024

Godzina: 03:37

Imieniny:

FotogaleriaOpublikowano: 27 lipca 2022, Redaktorka

Rodzicielstwo Zastępcze teatralnie

Chełmskie wakacje teatralne organizowane przez Chełmski Dom Kultury to kolejna okazja do promowania idei rodzicielstwa zastępczego. Tym razem Teatr z Ogrodu z Lublina wystawił sztukę pt.”Improwizowana księżniczka”. W wydarzeniu wzięły udział rodziny z terenu naszego miasta. Pracownicy zespołu pieczy zastępczej mieli okazję wręczyć ulotki promujące i odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące rodzicielstwa zastępczego.

Zachęcamy wszystkie chętne osoby, które chcą stworzyć dom dla dzieci , które tego potrzebują, do kontaktu z nami. Spotkania teatralne są cyklicznym wydarzeniem wakacyjnym i na pewno Nas nie zabraknie 6 sierpnia. Do zobaczenia.

Chełmskie wakacje teatralne organizowane przez Chełmski Dom Kultury to kolejna okazja do promowania idei rodzicielstwa zastępczego. Tym razem Teatr z Ogrodu z Lublina wystawił sztukę pt.”Improwizowana księżniczka”. W wydarzeniu wzięły udział rodziny z terenu naszego miasta. Pracownicy zespołu pieczy zastępczej mieli okazję wręczyć ulotki promujące i odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące rodzicielstwa zastępczego.

Zachęcamy wszystkie chętne osoby, które chcą stworzyć dom dla dzieci , które tego potrzebują, do kontaktu z nami. Spotkania teatralne są cyklicznym wydarzeniem wakacyjnym i na pewno Nas nie zabraknie 6 sierpnia. Do zobaczenia.

Zamknij
x
Projekt i realizacja: Kwant Studio
Wizyt: 1193591
Wczytywanie