Chełm

Data: 24.04.2024

Godzina: 21:02

Imieniny:

FotogaleriaOpublikowano: 20 stycznia 2022, Redakcja

Samoakceptacja osób z niepełnosprawnościami: nabór do projektu fotograficznego MONOMODA

Autor: inf. pras., fot. monomoda.org
nabór do projektu fotograficznego MONOMODA

Po pierwszej udanej sesji zdjęciowej dla osób z niepełnosprawnościami, która była wykonana dwa lata temu, jej twórcy powracają z kontynuacją projektu.

Do kogo skierowany jest projekt?

Twórcy projektu zapraszają osoby po amputacjach i po urazie rdzenia kręgowego na sesje zdjęciowe, które odbędą się w połowie lutego 2022 roku w Poznaniu i będą one bezpłatne.

W jaki sposób można się zgłosić do projektu?

Zgłoszenia należy kierować na e-mail: m.zalecka@monomoda.org i powinny zawierać krótki (2-3 zdaniowy) opis poprawki krawieckiej, jaką proponuje zgłaszający, aby przystosować ubiór do swojej niepełnosprawności. Autorzy najciekawszych propozycji zostaną zaproszeni do współpracy oraz wezmą udział w sesjach zdjęciowych.

Czym jest MONOMODA?

MONOMODA to wyjątkowy projekt fotograficzny i medialny, który prezentuje wyjątkowość osób bez ukrywania ich niepełnosprawności. Główną misją projektu jest wspomaganie samoakceptacji osób z niepełnosprawnościami oraz świadomości społecznej dotyczącej wyzwań tych osób. MONOMODA oprócz budowania świadomości estetycznej, uczy też komponowania kreacji, unikania podstawowych błędów modowych, a przede wszystkim udowadnia, że niepełnosprawność nie stoi na przeszkodzie, żeby wyglądać pięknie.

Dotychczasowe sesje znajdują się na stronie www.monomoda.org

Źródło informacji: strona niepelnosprawni.pl

Zamknij
x
Projekt i realizacja: Kwant Studio
Wizyt: 1194960
Wczytywanie