Chełm

Data: 22.04.2024

Godzina: 18:53

Imieniny:

FotogaleriaOpublikowano: 22 października 2021, Redaktorka

Święto Seniorów w DDS+ – Seniorem warto być …

Dzień Seniora to dobry moment na przemyślenie jak wiele zawdzięczamy osobom starszym. Sprawić przyjemność osobie starszej można w różny sposób, ale najlepszym prezentem jaki można podarować seniorom jest czas i uwaga. Dzienny Dom Senior+  był organizatorem Dnia Seniora, który odbył się 21 października w Medycznym Studium Zawodowym.

Podczas spotkania wystąpił zespół z Koła Gospodyń Wiejskich ,,Na Dolince”, który nie tylko zauroczył gości swoim występem, a także przygotował pyszne smakołyki w postaci ciast. Seniorzy bawili się przy akompaniamencie muzycznym.

Nigdy podczas takich spotkań nie brakuje przedstawicieli Urzędu Miasta Chełm. W tym roku swoją obecnością zaszczyciła nas Sekretarz Pani Anna Misiura oraz Dyrektor Departamentu Spraw Społecznych Pani Monika Zaborek – Turewicz.

Spotkanie w dużej mierze sfinansowane zostało z Wieloletniego Programu Senior + prowadzonego przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej, do którego po raz kolejny przystąpił w tym roku Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie.

Wszystkim seniorom życzymy dużo zdrowia oraz wielu lat życia wypełnionych radością, miłością i obecnością drugiego człowieka.

Zamknij
x
Projekt i realizacja: Kwant Studio
Wizyt: 1193242
Wczytywanie