Chełm

Data: 21.07.2024

Godzina: 22:09

Imieniny:

FotogaleriaOpublikowano: 15 września 2021, Redaktorka

RODZICIELSTWO ZASTĘPCZE NA SPORTOWO

W dniu 11 września 2021 roku pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Chełmie Wydziału Pomocy Środowiskowej promowali rodzicielstwo zastępcze podczas festynu z okazji Narodowego Dnia Sportu – Sport jak dawniej czyli zabawy podwórkowe. Festyn zorganizowany był przez Chełmski Park Wodny pod patronatem Prezydenta Miasta Chełm Jakuba Banaszka.

Pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Chełmie przygotowali quiz dla dzieci z ogólnej wiedzy nt. przyrody, natomiast dla rodziców na temat rodzicielstwa zastępczego. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem uczestników wydarzenia. Wszyscy uczestnicy otrzymali upominki i ulotki “Chcę zostać rodzicem zastępczym”.

Idea rodzicielstwa zastępczego wpisuje się w tradycje kultywowania więzi rodzinnych. Uprawiając sport dbamy o zdrowie i budujemy więzi rodzinne. Aktywność fizyczna to niepowtarzalna okazja, aby spędzić trochę czasu z najbliższymi i zaszczepić w najmłodszych sportowego bakcyla. Warto uświadomić swoim dzieciom, że aktywność fizyczna stanowi bardzo ważny element życia. Co więcej, rodzinny sport pozwala zbudować trwałą więź między członkami rodziny, co z pewnością daje więcej radości i satysfakcji z życia.

Aktywna rodzina jest nie tylko zdrowa, ale również szczęśliwsza, pełna pozytywnej energii i zapału do podejmowania nowych wyzwań. Wspólne spędzanie czasu
to jednocześnie szansa na poznawanie świata oraz naukę poprzez dobrą zabawę.

Zamknij
x
Projekt i realizacja: Kwant Studio
Wizyt: 1251850
Wczytywanie