Chełm

Data: 20.07.2024

Godzina: 01:28

Imieniny:

FotogaleriaOpublikowano: 1 października 2020, admin

Życzenia dla Seniorów od Pani Marleny Malag Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

Szanowni Państwo, Drodzy Seniorzy,
Polityka senioralna to jeden z absolutnych priorytetów działań torowanego przeze mnie resortu rodziny, pracy i polityki społecznej. Ale pod hasłem „polityka senioralna” kryją się przede wszystkim ludzie. To właśnie Wy, Drodzy Seniorzy, jesteście dla nas ważni. Uświadczenie i mądrość życiowa, którymi dzielicie się z młodszymi pokoleniami, są nie do przecenienia.
Dzisiaj, 1 października, obchodzimy wyjątkowe święto – Międzynarodowy Dzień Osób Starszych. Dzień ten ustanowiony został 14 grudnia 1990 r. przez Zgromadzenie Ogólne ONZ. To doskonała okazja do przypomnienia, jak ważne są działania na rzecz poprawy jakości i warunków życia osób starszych. Robimy co w naszej mocy, by tak właśnie się działo. To m.in. takie programy jak dobrze Państwu znany „Senior+”, Rządowy Program na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych, „Mama 4+” czy trzynasta emerytura. Wszystkie te działania mają jeden cel – robimy to właśnie dla Państwa.
Z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Starszych życzę Wam, Drodzy Państwo, wszystkiego, wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, pogody ducha, radości życia i wszelkiej pomyślności.
Z serdecznymi pozdrowieniami
Marlena Malag Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

Życzenia dla Seniorów

 

Zamknij
x
Projekt i realizacja: Kwant Studio
Wizyt: 1250615
Wczytywanie