Chełm

Data: 20.07.2024

Godzina: 02:32

Imieniny:

Fotogaleria

Zajęcia z zawodnikami klubów piłkarskich „Niedźwiadek” i „Chełmianka”
Zajęcia Piłkarskie
Opublikowano: 28 sierpnia 2020, admin

Zajęcia z zawodnikami klubów piłkarskich „Niedźwiadek” i „Chełmianka”

W dniu 28.08.2020 roku w Zespole Pieczy Zastępczej odbyły się zajęcia z zawodnikami klubu sportowego „Chełmianka” oraz trenerami dwóch klubów piłkarskich „Niedźwiadek” i „Chełmianka” zorganizowanych przez asystentów rodziny oraz koordynatorów rodzinnej pieczy zastępczej. W zajęciach udział wzięły dzieci z rodzin zastępczych oraz objętych wsparciem asystenta rodziny. Dzieci poznały podstawowe zasady gry w piłkę nożną, miały okazję rozegrać mecz z zawodnikami „Chełmianki” oraz porozmawiać na temat kariery piłkarskiej zawodników. Po zakończonym spotkaniu dzieci dostały puchary oraz inne prezenty ufundowane przez klub piłkarski „Chełmianka”.

Rodzice, którzy przybyli z dziećmi na spotkanie wzięli udział w warsztatach socjoterapii, które poprowadziła Pani Agata Adamczuk. Temat zajęć „Jak rozmawiać z młodzieżą” został pozytywnie odebrany przez rodziców, którzy aktywnie brali udział w dyskusji na ww. temat.

Przybyłym rodzicom oraz ich dzieciom serdecznie dziękujemy za udział w zajęciach.

Spotkanie sportowe oraz z socjoterapeutą rozpoczęły cykl zajęć, które będą organizowane przez asystentów rodziny oraz koordynatorów rodzinnej pieczy zastępczej. Więcej informacji już wkrótce.

 

Zajęcia piłkarskie

Zamknij
x
Projekt i realizacja: Kwant Studio
Wizyt: 1250702
Wczytywanie